Rīgā notiks starptautiskais cīņu turnīrs "Ghetto Fight"

TVNET Sports
Rīgā notiks starptautiskais cīņu turnīrs "Ghetto Fight"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Ghetto Fight"
"Ghetto Fight" Foto: Publicitātes foto

13. augustā sporta kompleksā Grīziņkalnā notiks starptautiskais cīņu turnīrs "Ghetto Fight". Pasākuma gaitā notiks 15 cīņas pēc boksa, pankrationa un jauktās cīņas mākslas (MMA) noteikumiem, informē portāls balticevents.info. Turnīrā piedalīsies cīkstoņi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Uzbekistānas un Tadžikistānas.

Astoņstūra būrī cīnīsies Agnese Boža, Roberts Raviņš, Ivo Strēlnieks, Ričards Ozols, Džamols Ergaševs un daudzi citi vakara dalībnieki.

Rīgas turnīra ietvaros notiks smagsvaru cīņa, kur šoreiz satiksies ukraiņu pārstāvis Nazars Pazins un vietējais Latvijas sportists Mārtiņš Boževnieks.

Galvenā vakara cīņa šoreiz ir "Grand Prix" starp astoņiem dalībniekiem par "Ghetto Fight" čempiona jostu pussmagā svara kategorijā (līdz 77 kg).

"Visas vasaras garumā mēs aizvadījām daudz turnīrus vairākās Latvijas pilsētās un katrā noteica vakara labāko cīkstoni. Tagad ir pienācis laiks visiem satikties Rīgā un cīnīties par "Ghetto Fight" čempiona jostu," norāda "Ghetto Fight" līderis Manvels Isadžaņans.

Turnīrs sāksies plkst. 17:00. Biļetes uz pasākumu var iegādāties visās "Biļešu servisa" kasēs. Plašāka informācija ir pieejama oficiālā pasākuma mājaslapā www.ghetto.lv.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu