Latvija izcīna velna duci medaļu EČ 100 lauciņu dambretē jauniešiem

Latvijas jaunie dambretes spēlētāji.
Latvijas jaunie dambretes spēlētāji. Foto: Latvijas Dambretes federācija

Latvijas sportisti nedēļas sākumā Turcijā Eiropas jauniešu čempionātā 100 lauciņu dambretē ātrajā dambretē un ātrspēlē izcīna astoņas medaļas, ziņo Latvijas Dambretes federācija (LDF).

Pirmdien ātrajā dambretē Latvijas jauniešiem tika četras medaļas - viena zelta, divas sudraba un viena bronzas godalga.

U-10 grupā meitenēm Alise Misāne atkārtoja panākumu 100 lauciņu dambretē ar klasisko laika kontroli un ar izcīnītajiem 16 punktiem no 18 iespējamajiem kļuva par čempioni.

U-10 grupā zēniem Maksimam Novickim ar iegūtajiem 11 punktiem no 16 iespējamajiem tika sudraba godalga, bet trešo vietu šajā grupā ar iegūtajiem desmit punktiem izcīnīja Artemijs Bogdanovs.

Savukārt U-13 vecuma grupā zēniem ar iegūtajiem 15 punktiem no 18 iespējamajiem sudraba godalgu saņēma Pēteris Kripans.

Arī otrdien ātrspēlē Latvijas jaunieši izcīnīja četras tāda paša kaluma medaļas - vienu zelta, divas sudraba un vienu bronzas godalgu.

U-10 grupā zēniem Novickis, izcīnot 18 punktus no 22 iespējamiem, kļuva par Eiropas čempionu, bet bronzas godalgu šajā grupā ar iegūtajiem 16 punktiem izcīnīja Arvo Krebe.

U-10 grupā meitenēm Alisei Misānei ar izcīnītajiem 16 punktiem no 18 iespējamajiem tika vicečempiones tituls.

Vicečempiona tituls ar iegūtajiem 15 punktiem no 18 iespējamajiem U-13 grupā zēniem tika arī Kripanam.

Iepriekšējā nedēļā Latvijas sportisti Turcijā 100 lauciņu dambretē ar klasisko laika kontroli izcīnīja četras zelta medaļas un vienu sudraba godalgu.

Kopumā čempionātā piedalījās 131 spēlētājs no 12 valstīm.