Foto ⟩ "Krastu mačā" triumfē Daugavas labā krasta komanda

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Daugavas labā krasta komanda svētdien, 21. augustā, triumfēja tradicionālajā diennakts basketbola spēlē "Krastu mačs".

Labā krasta komanda svinēja uzvaru ar 1201:1030.

Jau ziņots, ka tālmetienu konkursā otro gadu pēc kārtas labākais bija Kristers Zoriks.

Šī gada "Krastu mača" tēma ir miers. Abu komandu gūtie punkti tiks dubultoti un pārvērsti eiro, lai ziedotu tos karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem.

13."Krastu mačā" piedalījās 26 komandas, kuras pārstāv Daugavas labo un kreiso krastu.

"Krastu mača" izskaņā skatītājus uzrunāja Ukrainas slavenākās grupas Okean Elzy solists Svitoslavs Vakarčuks: "Man ir gods atrasties šeit, jo Latvija ir mūsu draugs un pirmā sāka palīdzēt Ukrainai, bet īpaši tas ir arī tāpēc, ka man pašam patīk basketbols un, ja es nebūtu dziedātājs, es būtu basketbolists. Paldies, jums par to, ko darāt, no manis un visas Ukrainas. Redzot tik daudz Ukrainas krāsas Rīgā, šodien speciāli saģērbos Latvijas karoga krāsās."

Labo krastu pārstāvēja "Hepsor", "Mailo", "SC Group", "Sapiens", "Teikas Iedzīvotāju biedrība", "Kolektīvs "Skujiņa"", "Brekši", TET, "Akciju sabiedrība "Neguli"", "Dārzciema Deals", "Jaunie buki", "Koka roka" un "Apsardze ir jāciena".

Kreiso krastu pārstāvēja "Upesciems", TM, "Punči", "Pirtnieki", "CentrālĀzija", "Bakers", "Concombres", "Kreisā krasta buļļi", "Kreisā krasta veterāni", "Rajona bosi", "Kūpers", "Metta" un "Misa".

Latvijas atbalsta nozīmi uzsvēra arī Ukrainas vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko: "Latvijas draugi, paldies jums par atbalstu, ko sniedzat 6 mēnešus. Visas pasaules saliedētība pārsteidza Krieviju. Latvija un Baltijas valstis ir šīs pretošanās galvenais dzinējs. Slava Ukrainai, slava Latvijai!"

13 sacensību laikā astoņas reizes uzvarējusi labā krasta komanda, piecas - kreisā krasta komanda.

Pērn uzvaru svinēja Daugavas labais krasts, gūstot panākumu ar 1018:913.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu