Baldiņš pievienojas Ekstroma komandai "Ferratum Riga RX" sacensībās

TVNET Sports
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Latvijas autosportists Ronalds Baldiņš
Latvijas autosportists Ronalds Baldiņš Foto: Publicitātes foto

Par savu dalību FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta Euro RX1 2022. gada sezonas ceturtajā posmā paziņojis pieredzes bagātais latvietis Ronalds Baldiņš, kurš 3. un 4. septembrī Rīgā, Biķernieku trasē paredzētajās sacensībās pievienosies EKS komandai, startējot līdzās komandas pastāvīgajam braucējam Enzo Idem.

41 gadu vecais Baldiņš savā motoru sporta karjerā izcīnījis vairākus Latvijas motokrosa čempiona titulus, bet beidzamajos gados vairāk pievērsies rallijkrosam, kurā spējis pierādīt savas autobraucēja spējas un ātrumu. Divi Latvijas rallijkrosa čempiona tituli kroskartu ieskaitē, kā arī vairāki ievērības cienīgi starti Rally X Nordic un Nitro Rallycross sacīkstēs sniedz Baldiņam pieredzi un pārliecību nākamajam solim.

"Piedalīties Eiropas čempionāta sacīkstēs bija pēdējā brīža lēmums, bet, lai tas piepildītos, es vēlējos labu auto un komandu, kurai varu uzticēties," stāsta Ronalds Baldiņš. "EKS jau ir pierādījuši, ka viņi allaž vēlas uzvarēt, un tas saskan ar manu ideoloģiju. Ļoti īsā laikā man būs jāapgūst daudz jauna, bet man galvā ir tikai viena doma – savās mājas sacīkstēs es vēlos cīnīties par augstākajām vietām. Konkurenti būs spēcīgi, bet es ceru, ka kopā ar EKS mēs spēsim izdarīt spiedienu uz čempionāta regulārajiem braucējiem."

Baldiņš startēs ar jaunākās paaudzes Audi S1 EKS RX quattro – auto, ar kuru Andreass Bakeruds izcīnīja uzvaru iepriekšējā Euro RX1 posmā Norvēģijā.

"Visas komandas vārdā es laipni uzņemu Ronaldu EKS komandā. Es zinu, cik mājas sacīkstes ir svarīgas visiem braucējiem, un ceru, ka viņš latviešu faniem spēs sagādāt prieku un adrenalīnu," saka EKS komandas īpašnieks Matiass Ekstroms. "Mums ir liela pieredze Rīgā, un Baldiņš labi pārzina šo trasi. Šī kombinācija ļauj mums cerēt uz labu rezultātu. Mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu viņam adaptēties Audi spēkratam un izmantot visu šī auto potenciālu."

FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposmu Ferratum World RX of Rīga-Latvia 2022. gadā iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Latvijas valdība, Izglītības un zinātnes ministrija, Rīgas valstspilsētas pašvaldība, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, World RX dubultposma titulsponsors Ferratum, sadarbības partneri Magnetic Latvia un Ceļu satiksmes drošības direkcija, kā arī sponsors Ramirent.

3. un 4. septembrī Rīgā, Biķernieku trasē norisināsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta World RX dubultposms, kā arī FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta posms Euro RX1 klasē un FIA RX2e čempionāta posms elektroautomobiļiem.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu