"Žalgiris" futbolistiem neizdodas iekļūt Eiropas līgas grupu turnīrā

Viļņas "Žalgiris" futbolistiem ceturtdien Viļņā neizdevās iekļūt Eiropas līgas grupu turnīrā.

"Žalgiris" mājās pagarinājumā spēlēja neizšķirti 3:3 (2:1, 1:1, 0:1) ar Bulgārijas "Ludogorets", divu spēļu summā ciešot zaudējumu ar 3:4.

Mājiniekus jau pirmajā minūtē vadībā izvirzīja Fabjēns Ureža, bet septiņas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Matiass Tisera.

Puslaiku Viļņas futbolisti pabeidza savā labā pēc Olivera Bufa "gola" 16.minūtē - 2:1.

Tisera 57.minūtē guva savus otros vārtus spēlē, izlīdzinot rezultātu, bet sešas minūtes vēlāk Renans Oliveira pēc Bufa piespēles panāca pagarinājumu - 3:2.

Pagarinājuma pēdējā minūtē lietuviešu komandas ceļš pretī iekļūšanai grupu turnīrā beidzās pēc Olivjē Verdona realizēta 11 metru soda sitiena.

Citā spēlē RFS vienību Čempionu līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā apspēlējusī Helsinku HJK viesos spēlēja 1:1 (1:0) ar "Silkeborg", divu maču summā uzvarot ar 2:1 un iekļūstot grupu turnīrā.

40.minūtē Somijas klubu vadībā izvirzīja Maliks Abubakari, bet mājiniekiem vairāk par neizšķirtu 75.minūtē pēc Joela Feliksa gūtajiem vārtiem panākt neizdevās.

Eiropas līga ir otras spēcīgākās Eiropas klubu sacensības pēc Čempionu līgas.