Nobalso! Kurš guva mēneša skaistākos vārtus futbola virslīgā?

"Valmiera FC" futbolists Luka Silagadze
"Valmiera FC" futbolists Luka Silagadze Foto: Valmiera FC/Facebook

Vasara praktiski ir jau galā, kas nozīmē, ka noslēdzies vēl viens spēļu mēnesis Latvijas "Optibet" futbola virslīgas čempionātā. TVNET aicina piedalīties aptaujā, lai noteiktu augusta maču skaistāko vārtu autoru.

Aptauja ilgs līdz svētdienai, 4. septembrim, plkst. 23.59. Balsot par savu favorītu var vienu reizi 24 stundu laikā.

Luka Silagadze ("Valmiera FC")

27. augustā sezonas līdervienība "Valmiera FC" savā laukumā ar rezultātu 7:0 sagrāva SK "Super Nova Salaspils".

Spēles 64. minūtē pēc skaistas māņkustības ar lielisku tālsitienu izcēlās Luka Silagadze, panākot tobrīd rezultātu 5:0.

23 gadus vecais Gruzijas futbolists šosezon 23 mačos guvis četrus vārtus.

Raimonds Krollis ("Valmiera FC")

Iepriekš minētajā 27. augusta spēlē Raimonds Krollis izcēlās ar "hat-trick", gūstot trīs no septiņiem "Valmiera FC" vārtiem.

Mača 41. minūtē Krollis guva savus otros vārtus mačā, panākot savai komandai 3:0 pārsvaru.

20 gadus vecais Krollis šosezon 25 mačos guvis 18 vārtus. Viņš sezonas labākais "bombardieris".

Džibrils Gejs ("Valmiera FC")

21. augusta spēlē RFS savā laukumā atspēlējās mača beigās un panāca neizšķirtu 2:2 cīņā pret "Valmiera FC".

Spēles 51. minūtē Džibrils Gejs panāca neizšķirtu 1:1, nodemonstrējot neatlaidību un gūstot vārtus klupdams krizdams.

25 gadus vecais Senegālas futbolists šosezon 25 mačos guvis septiņus vārtus.

Usejnu Njangs (FK "Auda")

1. augusta spēlē FK "Auda" cīnījās neizšķirti 1:1 pret sezonas līdervienību "Valmiera FC".

Spēles 14. minūtē Usejnu Njangs izvirzīja savu komandu vadībā ar precīzu tālsitienu.

20 gadus vecais Senegālas futbolists šosezon virslīgā piedalījies astoņos mačos un guvis vienus vārtus.

Žans Mbasī Zambgala (FK "Metta")

7. augusta mačā FK "Metta" ar rezultātu 2:3 piekāpās "Riga FC" vienībai.

Žans Mbasī Zambgala ātrā skrējienā izpildīja spēcīgu un precīzu sitienu, spēles 80. minūtē panākot neizšķirtu 2:2.

18 gadus vecais Kamerūnas futbolists šosezon virslīgā astoņās spēlēs atzīmējies ar vienu precīzu sitienu.

Eduards Višņakovs (SK "Super Nova Salaspils")

20. augusta spēlē SK "Super Nova Salaspils" ar 1:0 pārspēja BFC "Daugavpils".

Spēles 86. minūtē ar tālsitienu uzvaras vārtus guva Eduards Višņakovs.

32 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon virslīgā piecos mačos guvis trīs vārtus.