Mesi sasniedz vēl divus rekordus UEFA Čempionu līgā

Argentīnas futbolists Lionels Mesi
Argentīnas futbolists Lionels Mesi Foto: EPA/Scanpix

Argentīnas futbola izlases un Francijas kluba Parīzes "Saint Germain" uzbrucējs Lionels Mesi trešdien sasniedza kārtējos rekordus UEFA Čempionu līgā, vēsta UEFA.

Argentīnietis trešdienas mačā pret Haifas "Maccabi" pirmā puslaika beigās guva vārtus, panākot 1:1, tādejādi kā pirmais UEFA Čempionu līgas vēsturē Mesi iesitis 39 dažādām komandām.

Līdz šim Mesi un portugālis Krištianu Ronaldu katrs bija guvuši vārtus pret 38 dažādiem klubiem Čempionu līgā.

Tāpat Mesi kļuva par pirmo futbolistu sacensību vēsturē, kuram izdevies gūt vārtus 18 dažādās sezonās.

Jau vēstīts, ka UEFA Čempionu līgas H grupas spēlē PSG viesu lomā ar rezultātu 3:1 (1:1) trešdien pārspēja Izraēlas komandu Haifas "Maccabi".

Pirmie vadībā izvirzījās laukuma saimnieki, vārtus gūstot Tjaronam Šerī. Parīziešiem izdevās panākt neizšķirtu, kad 37.minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Mesi. Otrajā puslaikā ar vārtu guvumiem izcēlās Kiliāns Mbapē, kuram piespēlēja Mesi, un Neimars.

Tikmēr otrā grupas mačā Turīnas "Juventus" savā laukumā ar rezultātu 1:2 (1:1) piekāpās Lisabonas "Benfica".

Pēc divām spēļu kārtām ar sešiem punktiem pirmās divas vietas H grupā ieņem PSG un "Benfica", bet trešo un ceturto vietu dala "Juventus" un "Maccabi", kuras pie punktiem nav tikušas.