Foto ⟩ Nacionālo futbola stadionu varētu būvēt Lucavsalā vai Uzvaras parkā

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Ilustrācija no Fiebiger GMBH prezentācijas vienā no izskanējušajām stadiona iespējamajām atrašanās vietām Lucavsalā
Ilustrācija no Fiebiger GMBH prezentācijas vienā no izskanējušajām stadiona iespējamajām atrašanās vietām Lucavsalā Foto: Latvijas Futbola federācija (LFF)

Nacionāla mēroga futbola stadions Rīgā varētu tikt būvēts Lucavsalā vai Uzvaras parkā, ceturtdien preses konferencē informēja Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP).

Viņš atklāja, ka sākotnēji tika izskatīti 10 dažādi varianti, bet pašlaik ir palikuši trīs. Divas no iespējamām stadiona vietām ir Lucavsalā, bet viena - Uzvaras parkā.

Staķis atzina, ka viņam pieņemamākais variants šķiet Lucavsala, taču tas esot tikai viņa viedoklis un par to, kur šādu stadionu būvēt, būs jālemj Rīgas domes deputātiem.

Rīgas mērs atzina, ka pašvaldības ieguldījums stadiona izveidē būs tieši ar vietas piedāvāšanu. Savukārt finansējumu nodrošinās Latvijas Futbola federācija (LFF).

Rīgas mērs piebilda, ka, parakstot nodomu protokolu ar LFF, tiek sperts pirmais solis, lai Rīgā būtu šāda mēroga stadions, taču līdz gala rezultātam paiešot gadi.

LFF prezidents Vadims Ļašenko atzina, ka finansējumu stadiona būvniecībai varētu gūt no sadarbības partneriem un sponsoriem. Konkrētas summas viņš neatklāja, norādot, ka vēl ir jāvienojas par konkrētu vietu, jāizstrādā plānojums un jāveic citi sagatavošanās darbi.

Kā ziņots, ceturtdien Rīgas domē viesojās UEFA prezidents Aleksanders Čeferins. Tikšanās laikā Staķis un Ļašenko parakstīja nodomu protokolu par nacionālā mēroga stadiona būvniecību.

Foto: Staķis un Ļašenko tiekas ar Čeferinu

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu