Daugaviņam rezultatīva piespēle Vācijas čempionāta spēlē

Kaspars Daugaviņš
Kaspars Daugaviņš Foto: Ieva Čīka/LETA

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš svētdien, 25. septembrī, Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kas neglāba viņa pārstāvēto Izerolnas "Roosters" no zaudējuma

"Roosters" mājinieku lomā ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) piekāpās Minhenes "Red Bull".

Daugaviņš asistēja komandas vienīgajos vārtos mača otrajā minūtē, kad pēc viņa un Līna Bergmana piespēlēm ripu pretinieku vārtos raidīja Kristofers Brauns. Tāpat viņš trešajā periodā tika pie diviem noraidījumiem, otrajā no tiem pretiniekiem gūstot vārtus.

Latvijas hokejists uz ledus bija 15 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā uzvarēja sešos no astoņiem iemetieniem, nopelnīja divus divu minūšu noraidījumus, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Roosters" ar izcīnītiem trīs punktiem četros mačos turnīra tabulā ierindojas 13.pozīcijā.