Mesi izceļas ar diviem vārtu guvumiem Argentīnas izlases uzvarā

Lionels Mesi
Lionels Mesi Foto: AP/Scanpix

Argentīnas izlases uzbrucējs Lionels Mesi otrdien pārbaudes spēlē izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, palīdzot savai valstsvienībai ar 3:0 (1:0) pieveikt Jamaiku.

Mesi šajā mačā laukumā devās uz maiņu vien 56. minūtē, ar gūtiem vārtiem izceļoties 87. un 89. minūtēs. Vēl vienus vārtus argentīniešiem guva Hulians Alvaress.

Kopumā Mesi 164 spēlēs izlases rindās guvis 90 vārtus un izcīnījis 100 uzvaras.

Argentīnas izlasei šī bija 35 nezaudētā spēle pēc kārtas. Pasaules rekords šajā rādītājā ir 37 mači - to iespēja Itālijas futbolisti laika posmā no 2018. gada līdz 2021. gadam. 35 nezaudētas spēles bijušas arī Brazīlijai (1993.-1996.g.) un Spānijas izlasei (2007.-2009.g.).

Citā pārbaudes mačā pārliecinošu uzvaru svinēja Brazīlijas izlase, kas ar 5:1 (4:1) pārspēja Tunisiju.

Divus vārtus brazīliešu labā guva Rafinja, pa reizei precīzi bija Ričarlisons, Neimars un Pedru, bet tunisiešiem ar vienīgo precīzo sitienu izcēlās Montasars Talbi.

Citās pārbaudes spēlēs ASV izlase otrdien cīnījās neizšķirti 0:0 ar Saūda Arābiju, Kolumbija ar 3:2 pārspēja Meksiku, Kanādas izlase ar 0:2 piekāpās Urugvajai, bet šī gada Pasaules kausa mājiniece Katara spēlēja neizšķirti 2:2 ar Čīli.