Holanns turpina būt rezultatīvs un gūst divus vārtus "City" graujošā uzvarā

Ērlings Holanns
Ērlings Holanns Foto: Reuters/ScanPix

Ērlings Holanns, gūstot divus vārtus, trešdien UEFA Čempionu līgas grupu turnīra mačā sekmēja Mančestras "City" uzvaru, kamēr citā spēlē pie panākuma tika Dortmundes "Borussia".

G apakšgrupas mačā "City" savā laukumā ar rezultātu 5:0 (3:0) pārspēja Dānijas komandu "Kobenhavn".

Pirmajā puslaikā Holanns izcēlās septītajā un 32. minūtē, izvirzot vadībā "City" ar 2:0. Sešas minūtes pirms puslaika beigām neveiksmīgas epizodes rezultātu bumbu savos vārtos raidīja Dānijas komandas spēlētājs Davids Hočolava.

Otrajā puslaikā Holanns tika nomainīts, taču tas neapturēja Mančestras komandu gūt vēl divus vārtus. Jau 55. minūtē 4:0 panāca Rijads Mahrezs, kurš precīzi izpildīja 11 metru soda sitienu, bet 76. minūtē piekto bumbu "Kobenhavn" vārtos raidīja Hulians Alvaress

Tikmēr citā G apakšgrupas spēlē pie pārliecinoša panākuma tika Dortmundes "Borussia", kas izbraukumā ar rezultātu 4:1 (3:0) apspēlēja spāņu vienību "Sevilla".

Mača sestajā minūtē viesu komandu vadībā izvirzīja Rafaels Gerreiru, bet pēc tam puslaika izskaņā sekoja vēl divi vārti divu minūšu laikā. Vispirms 41. minūtē bumbu "Sevilla" vārtos raidīja Džūds Belingems, kam sekoja vēl Karima Adejemi gūtie vārti.

Otrajā puslaikā vienus vārtus atguva Jusefs En-Nesiri, taču 75. minūtē Jūliāns Brandts atjaunoja trīs vārtu pārsvaru "Borussia" labā.

Pēc trīs spēļu kārtām G grupas līdere ar izcīnītiem deviņiem punktiem ir "City", kurai seko "Borussia" ar sešiem punktiem. "Sevilla" un "Kobenhavn" ar vienu punktu dala trešo un ceturto pozīciju.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022. gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".