Sākusies Latvijas Veselības sporta nedēļa

TVNET Sports
Sākusies Latvijas Veselības sporta nedēļa
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Futbola spēle (ilustratīvs attēls)
Futbola spēle (ilustratīvs attēls) Foto: Paula Čurkste/LETA

​No 17. līdz 23. oktobrim norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa jeb MOVE WEEK. Visas nedēļas garumā iedzīvotāji tiek mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalās jau vienpadsmito gadu, informē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Veselības nedēļa ir Eiropas mēroga projekts, kas popularizē veselīgu dzīvesveidu un iesaista pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs. NowWeMOVE projektu jau vienpadsmito reizi organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām. Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Visas nedēļas garumā tiks piedāvātas daudzveidīgas fiziskās aktivitātes: pārgājieni, treniņi, orientēšanās, skrējieni, stafetes utt. Informāciju par plānotajiem pasākumiem var atrast mājas lapā www.sportsvisiem.lv vai pašvaldību mājas lapās.

Šis pasākums ir lieliska iespēja mudināt visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo, kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids, kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Veselības nedēļa tiks organizēta, lai parādītu, ka ir daudzi vienkārši un visiem pieejami veidi, kā ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas vērstas uz cilvēka veselības uzlabošanu. Šogad dalībai pasākumā pieteicās 300 organizācijas (vairāk nekā 45 000 dalībnieku) no visas Latvijas (tostarp skolas, pirmsskolas izglītības iestādes, pašvaldības u.c.).

Latvijas Veselības sporta nedēļas ietvaros 18. oktobrī Rīgā un 23. oktobrī Maltā norisināsies Mamanet atklātie treniņi, bet 29. oktobrī aicinām visus interesentus piedalīties Latvijas Čempionātā nūjošanā un Iešanas sacensībās dabas parkā "Ogres Zilie kalni". Vairāk informācijas un pieteikuma forma pieejami www.sportsvisiem.lv.

Latvijas Veselības sporta nedēļu organizē Latvijas Tautas sporta asociācija, atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Sporta federāciju padome.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu