Madrides "Real" futbolisti piedzīvo šosezon pirmo zaudējumu

"Leipzig" futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas mačā uzvarēja Madrides "Real", sagādājot Spānijas čempionei pirmo zaudējumu sezonā.

Turnīra piektās kārtas spēlē Leipcigas futbolisti mājās uzvarēja ar rezultātu 3:2 (2:1).

Spēles 13.minūtē 1:0 panāca Leipcigas komanda. Pēc stūra sitiena Andrē Silvas raidījumu atvairīja Tibo Kurtuā, taču pirmais pie atsistās bumbas bija Joško Gvardiols. Piecas minūtes vēlāk Kristofers Nkunku trieca bumbu zem vārtu pārliktņa un nostiprināja "Leipzig" komandas vadību.

Minūti pirms pirmā puslaika beigām pēc Marko Asensio piespēles bumbu ar galvu vārtos ieraidīja Vinisuss Žuniors, samazinādams Vācijas komandas pārsvaru.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas deviņas minūtes, mājiniekiem 3:1 panāca Timo Verners, Leipcigas futbolistu rezultatīvo uzbrukumu izveidojot Muhamedam Simakanam. Kompensācijas laika ceturtajā minūtē Rodrigo realizēja 11 metru soda sitienu, taču pēc tam sekoja mača beigu svilpe un madridiešiem nebija iespējas panākt neizšķirtu.

Otrā mačā Glāzgovas "Celtic" mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Doneckas "Šahtar".

Pateicoties Georga Jakumaka 38.minūtē gūtajiem vārtiem, pirmo puslaiku uzvarēja "Celtic", bet 58.minūtē 1:1 panāca Mihailo Mudriks.

F apakšgrupā pēc piecām no sešām spēlēm "Real" komandai ir desmit punkti, "Leipzig" iekrājusi deviņus punktus, "Šahtar" futbolistiem ir seši punkti, bet "Celtic" vienībai - divi.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".