Video ⟩ Girgensona un Bļugera komandām zaudējumi NHL mačos

Zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs otrdien piedzīvoja arī Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" un Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda.

"Sabres" viesos ar 1:5 (0:2, 1:2, 0:1) zaudēja Sietlas "Kraken", bet "Penguins" bez savainotā Teodora Bļugera ierindā pretinieku laukumā ar 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) piekāpās Kalgari "Flames" hokejistiem.

Girgensons "Sabres" zaudējumā laukumā bija 11 minūtes un 15 sekundes, no kurām minūti un 43 sekundes mazākumā. Uzbrucējs metienus pa vārtiem neizpildīja, uzvarēja sešos no septiņiem iemetieniem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Kraken" rindās ar 1+2 izcēlās Daniels Sprongs, divas rezultatīvas piespēles Brendona Taneva kontā, bet vārtus guva arī Džeimijs Aleksiaks, Morgans Gīkī, Džareds Makans un Metijs Benjērs.

"Sabres" sastāvā vienīgais precīzais raidījums Dilana Kozensa kontā.

Citā mačā bez traumētā Bļugera spēlējošās "Penguins" rindās vienīgos vārtus viesos pret "Flames" guva Jevgēņijs Malkins

Tikmēr mājinieku sastāvā ar diviem precīziem raidījumiem izcēlās Nazīms Kadri, bet pa vieniem vārtiem Žonatana Iberdo un Maikla Stouna kontā.