UEFA Čempionu līgas D grupā pirms pēdējās kārtas visas komandas pretendē uz vietu "play-off"

Anglijas futbolists Harijs Keins
Anglijas futbolists Harijs Keins Foto: Reuters/ScanPix

Totenhamas "Hotspur" futbolisti trešdien UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā spēlēja neizšķirti pret Lisabonas "Sporting", kamēr citā D grupas spēlē Frankfurtes "Eintracht" pārspēja Marseļas "Olympique", visām četrām vienībām saglabājot cerības iekļūt astotdaļfinālā.

Totenhemas "Hotspur" savā laukumā ar rezultātu 1:1 (0:1) spēlēja neizšķirti pret "Sporting", pret kuru piedzīvoja neveiksmi pirmajā savstarpējā mačā.

Pirmā vadībā izvirzījās Lisabonas vienība, kad 22.minūtē pēc Paulinju piespēles bumbu mājinieku vārtos raidīja Markuss Edvardss. "Hotspur" izdevās izlīdzināt rezultātu vien mača 80.minūtē, neizšķirtu panākot Rodrigo Bentakkuram.

Kompensācijas laikā Totenhamas vienības labā vēl vārtus guva Harijs Keins, taču VAR tos neieskaitīja aizmugures dēļ.

Savukārt otrā D apakšgrupas spēlē "Eintracht" mājās ar rezultātu 2:1 (2:1) uzvarēja Marseļas "Olympique".

1:0 mājinieku labā panāca Daiči Kamada, kurs izcēlās ar precīzu sitienu jau mača trešajā minūtē. Marseļas vienība atbildēja ar gūtiem vārtiem 22.minūtē, neizšķirtu panākot Mateo Genduzi. "Eintracht" uzvaru nesošos vārtus 27.minūtē guva Randals Kolo Muanī.

Pirms izšķirošās kārtas D grupā pirmajā pozīcijā atrodas "Hotspur" ar astoņiem punktiem, tālāk ar septiņiem punktiem ir attiecīgi "Sporting" un "Eintracht", bet ceturtā ar sešiem punktiem ir "Olympique".

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".