Video Porziņģa žilbinošais sniegums neglābj "Wizards" no zaudējuma

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Kristaps Porziņģis pirmdien guva 32 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, taču tas neglāba Vašingtonas "Wizards" komandu no zaudējuma.

"Wizards" savā laukumā ar rezultātu 111:118 piekāpās Filadelfijas "76ers", piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Porziņģis nospēlēja 35 minūtes, guva 32 punktus (2p. 7/10, 3p. 3/7, soda metieni 9/9) un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Vēl latvieša rēķinā trīs rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, trīs piezīmes un pozitīvs +/- rādītājs +8.

Porziņģim šī bija rezultatīvākā spēle šosezon. Līdz šim sezonas rezultativitātes rekords viņam bija 22 punkti.

"Wizards" sastāvā 20 punktus guva Bredlijs Bīls, 19 pievienoja Monte Moriss.

"76ers" rindās Tairīss Maksejs guva 28 punktus, Džeimss Hārdens izcēlās ar 23 punktiem un 17 rezultatīvām piespēlēm.

Uzvarētājiem nevarēja palīdzēt komandas līderis centrs Džoels Embīds. Iemesls ir veselība, bet nesaistīts ar Covid-19.

Spēles pirmā daļa aizritēja ar cīņu punkts punktā. Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 52:52.

Mača otrajā daļā "76ers" veica 27:6 izrāvienu un iekrāja komfortablu pārsvaru, kas ceturtās ceturtdaļas sākumā bija jau palielinājies līdz 18 punktiem (95:77).

Tomēr "Wizards" neļāva pretiniekiem priekšlaicīgi svinēt uzvaru, turpinot cīnīties līdz mača beigām un saglabājot kaut nelielu intrigu. Beigās mājiniekiem gan neizdevās lauzt spēles gaitu un nācās samierināties ar ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos.

"Wizards" ar uzvaru un zaudējumu bilanci 3-4 ierindojas 8. vietā Austrumu konferencē, tikmēr "76ers" ar 4-4 ieņem 6. pozīciju.