Dambretes skola "Domātprieks" no pasaules čempionāta ved mājās deviņas godalgas

TVNET Sports
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

No 30.oktobra līdz 6.novembrim Turcijas pilsētā Antālijā norisinājās pasaules čempionāts jauniešiem 100 lauciņu dambretē, kuru godam pārstāvēja arī Latvijas jaunie censoņi. Apsveicami panākumi dambretes skolai "Domātprieks" ar izcīnītām 9 no 19 Latvijas izlases medaļām.

Neticamu panākumu guva dambretes skolas "Domātprieks" audzēknis un meistarkandidāts Pēteris Kripans, izcīnot trīs čempiona titulus visās disciplīnās - klasiskajā, ātrajā dambretē un ātrspēlē, tādējādi kļūstot par trīskārtēju pasaules čempionu vecuma grupā līdz 14 gadiem. Kopumā šajā grupā piedalījās 22 dalībnieki no deviņām valstīm. Par pasaules čempioni vecuma grupā līdz 9 gadiem klasiskajā un ātrajā dambretē, kā arī bronzas medaļas laureāti ātrspēlē kļuva meistarkandidāte Alise Misāne. Šajā vecuma grupā čempionāts notika pirmo reizi, piedaloties deviņām dalībniecēm no 5 valstīm. Par pasaules čempioni grupā U13 klasiskajā dambretē, kā arī bronzas laureāti ātrajā dambretē kļuva meistarkandidāte Malvīne Misāne, startējot vecuma grupā ar vislielāko dalībnieku skaitu - 30 un kopumā 13 valstu pārstāvniecību. Bronzas medaļu ātrajā dambretē izcīnīja Maksims Novickis vecuma grupā līdz 11 gadiem, kur dalību ņēma 18 zēni no 9 valstīm.

Latvijas izlasi no dambretes skolas "Domātprieks" pārstāvēja arī Polina Gerasimova meiteņu grupā līdz 17 gadiem, Ernests Kalniņš un Kārlis Kalējs grupā līdz 14 gadiem. Viņiem šoreiz medaļas izcīnīt neizdevās, bet tika uzkrāta laba pieredze un motivācija tiekties uz augstiem sasniegumiem nākotnē.

Galvenā dambretes skolas "Domātprieks" trenere un skolas vadītāja Oļesja Adullina ir lepna par augstajiem sasniegumiem. Augstus rezultātus sportistiem palīdzēja sasniegt arī titulētie dambretisti Roberts Misāns un Guntis Valneris.

Kopumā Latvijas izlases jaunieši čempionātā izcīnīja 19 godalgas – septiņas zelta, sešas sudraba un sešas bronzas medaļas. Čempionātā ar klasisko laika kontroli 19 valstu konkurencē Latvijas izlasei izcīnīta otrā vieta, savukārt ātrajā dambretē un ātrspēlē arī izcīnīta otrā vieta kopvērtējumā starp 17 valstu izlasēm.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu