Video ⟩ "Penguins" izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma.

"Penguins" izbraukumā ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) pārspēja Toronto "Maple Leafs", izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

Bļugers traumas dēļ joprojām šosezon nav devies laukumā, taču pirms nedēļas kluba ģenerālmenedžeris Rons Hekstals izteicās cerīgi, ka Latvijas hokejists varētu atgriezties laukumā tuvākajā laikā.

Pirmajā trešdaļā laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Zeks Estons-Rīss, bet mazāk nekā minūti līdz perioda beigām Jevgēņijs Malkins raidīja ripu Toronto vienības vārtos un panāca neizšķirtu. Otrā perioda otrajā minūtē Džeisons Zakers panāca 2:1 "Penguins" labā, tomēr līdz trešdaļas beigām vēl izmantoja vairākumu un izlīdzināja rezultātu, pateicoties Viljama Nīlandera precīzajam metienam.

Izšķirošajā trešdaļā uzvaru nesošos vārtus guva Broks Makgins, kamēr Džeiks Gencels pēdējā spēles minūtē raidīja ripu jau tukšos pretinieku vārtos.

Dienu iepriekš Pitsburgas komandai izdevās pārtraukt septiņu neveiksmju sēriju un viesos uzvarēt pārspēja Vašingtonas "Capitals" ar 4:1.

"Penguins" ar izcīnītiem 14 punktiem tikpat mačos Austrumu konferencē ierindojas 16. pozīcijā, kamēr "Maple Leafs" ar ar 17 punktiem 15 spēlēs ieņem astoto vietu.

Pitsburgas vienība nākamo maču aizvadīs sestdien, kad viesosies pie Monreālas "Canadiens".