Video ⟩ Porziņģim teicama spēle; Vašingtonai pārtrūkst uzvaru sērija

Kristaps Porziņģis bija rezultatīvākais spēlētājs Vašingtonas "Wizards" rindās, bet ar to bija par maz, lai viņa pārstāvētā komanda turpinātu uzvaru sēriju Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā.

"Wizards" komanda savā laukumā ar 120:121 sīvā cīņā piekāpās Oklahomasitijas "Thunder" basketbolistiem.

Porziņģis nospēlēja 36 minūtes, kuru laikā izcēlās ar gūtiem 27 punktiem (1p. 7/9, 2p. 4/8, 3p. 4/7), savāca deviņas atlēkušās bumbas, veica četras rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pārtvēra vienu bumbu, divreiz kļūdījās, reizi pārkāpa noteikumus un spēli noslēdza ar +/- rādītāju +16.

Mača laikā "Wizards" komandai piederēja 17 punktu pārsvars, bet laukuma saimnieki to neprata nosargāt. Viesiem uzvaru ar precīzu tālmetienu 1,9 sekundes pirms mača beigām izrāva komandas līderis Šejs Gildžuss-Aleksandrs.

"Wizards" puslaikā trāpīja 14 no 20 tālmetieniem. Iemesti 14 trīspunktu metieni pirmajā puslaikā ir kluba labākais rādītājs vēsturē.

Ilggadējais Vašingtonas līderis Bredlijs Bīls atzīmējās ar 25 punktiem, Kails Kuzma pievienoja 18 punktus, bet 14 iemeta Rui Hačimura.

Šejs Gildžuss-Aleksandrs guva 42 punktus, ar 16 punktiem "Thunder" rindās viņam piebalsoja Lugencs Dorts.

Līdz šai spēlei "Wizards" bija izcīnījusi četras uzvaras pēc kārtas.

Ar 15 mačos izcīnītām astoņām uzvarām "Wizards" šobrīd ieņem septīto pozīciju Austrumu konferences turnīra tabulā.