Rīhimeki neturpinās darbu ar Latvijas florbola izlasi

Rīhimeki neturpinās darbu ar Latvijas florbola izlasi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Arto Rīhimeki
Arto Rīhimeki Foto: IFF

Latvijas Florbola savienība (LFS) neturpinās sadarbību ar vīriešu izlases galveno treneri, somu speciālistu Arto Rīhimeki, informē organizācija.

Rīhimeki par Latvijas izlases galveno treneri kļuva 2017. gada jūlijā. Viņa vadībā trīs aizvadītajās pasaules meistarsacīkstēs latvieši ieņēma piektās vietas.

Rīhimeki pats savulaik spēlējis florbolu augstākajā līmenī, jo pārstāvējis vairākus Somijas Elites līgas klubus. Viņa lielākais sasniegums florbolista karjerā tika gūts 1995. gadā, kad kļuva par Somijas vicečempionu.

Trenera karjeru Rīhimeki sāka 2004. gadā, vispirms strādājot ar Somijas pirmās divīzijas komandu "Pirkat", bet tad vadot elites līgas klubu Tamperes "Koovee", ar kuru 2012. gadā izcīnīja Somijas čempionāta bronzas medaļas, kā arī divas reizes aizkļūstot līdz Somijas kausa izcīņas finālam.

Viņš vadījis arī Somijas otro izlasi un Somijas studentu izlasi, bet 2013. gadā kļuva par Zviedrijas kluba no Jenšēpingas galveno treneri. Savukārt 2014. gadā viņš devās uz Šveici, kur vispirms bija otrās līgas kluba Cūgas "United" galvenais treneris, bet no 2016. gada trenēja augstākās līgas vienību Klotenes "Jets".

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu