Brazīlijas izlases treneris: Sākumā neredzēju, ka Neimars būtu savainots

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Neimars
Neimars Foto: AP/Scanpix

Brazīlijas futbola izlases galvenais treneris Tite cer uz savainojumu guvušā Neimara palīdzību arī nākamajās Pasaules kausa spēlēs.

Brazīlijas futbolisti ceturtdien Pasaules kausa pirmajā mačā ar 2:0 uzvarēja Serbiju, bet uzvaru aizēnoja uzbrucēja Neimara savainojums.

Neimars mača gaitā sastiepa potīti un laukumu pameta 12 minūtes pirms pamatlaika beigām, lai gan apmēram 11 minūtes jau spēlēja ar savainojumu. Saņemot medicīnisko palīdzību, varēja manīt, ka futbolists cieš sāpes un viņa potīte bija uztūkusi.

Foto: AFP/SCANPIX

Brazīlijas izlases ārsts Rodrigu Lasmats apstiprināja, ka 30 gadus vecajam futbolistam tuvāko dienu laikā tiks veiktas vēl vairākas pārbaudes, savukārt Tite ir pārliecināts, ka Neimars varēs spēlēt arī meistarsacīkšu turpinājumā.

"Neimars izjuta sāpes, tomēr viņš izlēma palikt laukumā un palīdzēt komandai līdz brīdim, kad vairs nevarēja turpināt. Esam pārliecināti, ka viņš varēs turpināt finālturnīru," stāstīja Tite.

"Es sākumā neredzēju, ka viņš būtu savainots. Ar savu spēju izturēt sāpes viņš mani apmānīja, to redzēju tikai video," turpināja treneris.

Brazīlijas futbolisti nākamajā mačā otrdien tiksies ar Šveici, kas ceturtdien ar 1:0 pārspēja Kamerūnu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Uz augšu