Latvijai ir cerības Beilu redzēt Rīgā - Velsas futbola zvaigzne turpinās karjeru

Velsas futbola zvaigzne Garets Beils
Velsas futbola zvaigzne Garets Beils Foto: AFP/Scanpix

Latvijas futbola izlases pretinieces 2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā Velsas zvaigzne Gereta Beils apņēmies turpināt karjeru valstsvienībā, atklāja pussargs.

Velsas futbola izlase otrdien Pasaules kausa finālturnīra pēdējā spēlē ar 0:3 zaudēja Anglijai, ne tikai neiekļūstot izslēgšanas turnīrā, bet arī paliekot pēdējā vietā apakšgrupā.

"Tas, ka mums bija sarežģīts turnīrs, nenozīmē ēras beigas. Protams, nav viegli, bet mums jādodas uz priekšu. Martā sāksies nākamā kvalifikācija. Turpināšu spēlēt tik ilgi, cik varēšu un būšu noderīgs komandai," sarunā ar žurnālistiem stāstīja 33 gadus vecais Beils.

Beils ir Velsas izlases vienīgo vārtu guvējs šajā finālturnīrā. Pret ASV un Irānu viņš laukumā pavadīja visas 90 minūtes, bet pret Angliju nospēlēja vienu puslaiku.

Velsas valstsvienībā Beils 111 mačos guvis 41 vārtu - abos šajos rādītājos viņš ir izlases rekordists.

2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā Velsa 28.martā mājās uzņems Latviju, bet 11.septembrī viesosies Rīgā.