Cipuļa četriniekam trešā vieta Altenbergā

Cipuļa četriniekam trešā vieta Altenbergā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Viesturs Lācis

Latvijas pilota Emīla Cipuļa pilotētā četrinieku ekipāža piektdien Altenbergas trasē Vācijā ieņēma trešo vietu Eiropas kausa sacensībās bobslejā, Jēkaba Kalendas četriniekam ieņemot 11. pozīciju.

Uzvaru izcīnīja Vācijas pilota Niko Zemmlera ekipāža, kas abos braucienos bija ātrākā un trasi veica minūtē un 49,85 sekundēs.

Itāļa Patrika Baumgartnera četrinieks divu braucienu summā zaudēja 0,43 sekundes, bet Cipulis ar stūmējiem Kristu Lindenblatu, Matīsu Mikni un Dāvi Spriņģi uzvarētājiem zaudēja 0,44 sekundes, apsteidzot divas vācu ekipāžas. Abos braucienos latvieši ieņēma trešo vietu, bet startā bija labākie.

Kalenda ar stūmējiem Arni Bebrišu, Mareku Lazdānu un Mairi Kļavu braucienos uzrādīja attiecīgi 12. un 11. labāko rezultātu, uzvarētājiem piekāpjoties 2,68 sekundes.

Sacensībās startēja 14 ekipāžas.

Sestdien Altenbergā četrinieki trasē dosies atkārtoti.

Plānots, ka vismaz līdz jaunajam gadam Latvijas ekipāžas startēs Eiropas kausā, kas bobslejā ir otrā ranga sacensības aiz Pasaules kausa izcīņas. Latvieši Pasaules kausa apritē atgriezīsies janvāra sākumā, kad Vācijas trasē Vinterbergā risināsies ceturtais posms.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu