Cipuļa četrinieku ekipāža Eiropas kausa posmā izcīna sudrabu

LETA
Cipuļa četrinieku ekipāža Eiropas kausa posmā izcīna sudrabu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ļatvijas bobslejisti (pilots Emīls Cipulis)
Ļatvijas bobslejisti (pilots Emīls Cipulis) Foto: Viesturs Lācis/bobslejs.lv

Latvijas bobsleja pilota Emīla Cipuļa un stūmēju Matīsa Mikņa, Dāvja Spriņģa un Krista Lindenblata četrinieku ekipāža piektdien Īglsas trasē Austrijā izcīnīja otro vietu Eiropas kausa sacensībās, uzvarētājiem zaudējot nieka septiņas sekundes simtdaļas.

Tikmēr Jēkabs Kalenda ar Mareku Lazdānu, Lauri Kaufmani un Arni Bebrišu izcīnīja dalītu sesto vietu.

Cipuļa kvartets abos braucienos uzstūma visātrāko startu, pirmajā braucienā uzvarot, bet otrajā ieņemot otro vietu. Summā uzvarētājam Niko Zemmleram no Vācijas latvieši zaudēja septiņas sekundes simtdaļas.

Trešajā pozīcijā ierindojās Ķīnas ekipāža ar pilotu Li Čuņdzjaņu, kurš ar partneriem summā bija 0,16 sekundes lēnāki par latviešiem.

Kalenda ar saviem stūmējiem startā uzrādīja sesto un ceturto rezultātu, bet finišā viņiem bija septītā un sestā vieta. Latvijas otrā ekipāža uzvarētājiem zaudēja 0,72 sekundes, bet pirmais trijnieks bija 0,49 sekunžu attālumā.

Šīs sezonas Eiropas kausa vadošais pilots Maksimiliāns Illmanns no Vācijas šoreiz samierinājās ar ceturto vietu, godalgotajām pozīcijām zaudējot 0,14 sekundes.

Sacensībās piedalījās 19 četrinieku ekipāžas.

Jau ziņots, ka Cipuļa un stūmēja Edgara Nemmes divnieku ekipāža ceturtdien izcīnīja trešo vietu, kamēr Kalenda un Ivo Dans Kleinbergs ieņēma desmito pozīciju.

Sestdien norisināsies vēl vienas četrinieku sacensības.

Plānots, ka vismaz līdz jaunajam gadam Latvijas ekipāžas startēs Eiropas kausā, kas bobslejā ir otrā ranga sacensības aiz Pasaules kausa izcīņas. Latvieši Pasaules kausa apritē atgriezīsies janvāra sākumā, kad Vācijas trasē Vinterbergā risināsies ceturtais posms.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu