Ronaldu izlases sastāvā plāno piedalīties vēl vienā lielajā turnīrā

TVNET Sports
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Krištianu Ronaldu
Krištianu Ronaldu Foto: AFP/SCANPIX

Viens no visu laiku labākajiem futbolistiem Krištianu Ronaldu vēl neplāno beigt karjeru Portugāles valstsvienībā, vēsta laikraksts "Correio da Manha".

Ronaldu Portugāles izlases sastāvā piedalījās 2022. gada Pasaules kausa (PK) izcīņā, aizkļūstot līdz ceturtdaļfinālam. 

Sacensību laikā Ronaldu zaudēja vietu Portugāles izlases pamatsastāvā. 

"Correio da Manha" raksta, ka Ronaldu negrasās noslēgt savu karjeru izlasē. Viņš cer piedalīties 2024. gada Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīrā, kas risināsies Vācijā. 

Pagaidām nav zināms, vai darbu ar izlasi turpinās galvenais treneris Fernando Santušs, kurš Pasaules kausā nosēdināja Ronaldu uz rezervistu soliņa. 

Ronaldu apzinās, ka nav bijis labākajā sportiskajā formā. Viņš tajā vaino nepilnīgu sagatavošanos un neregulāru spēļu praksi Anglijas premjerlīgas vienībā Mančestras "United". 

37 gadus vecais Ronaldu Portugāles izlases sastāvā laukumā devies 196 spēlēs, kurās izcēlies ar 118 vārtu guvumiem. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Uz augšu