Latvijas U-20 hokejisti pārbaudes mačā Kanādā zaudē čehiem

Latvijas U-20 hokejisti priecājas par gūtajiem vārtiem.
Latvijas U-20 hokejisti priecājas par gūtajiem vārtiem. Foto: lhf.lv

Latvijas U-20 hokeja izlase trešdienas rītā (Latvijas laiks) pārbaudes mačā Halifaksā pirms pasaules čempionāta augstākajā divīzijā zaudēja vienaudžiem no Čehijas.

Arta Ābola trenētā komanda ar 3:6 (1:2, 1:1, 1:3) piekāpās Čehijas U-20 valstsvienībai.

Otrajai trešdaļai noslēdzoties, Latvija atradās iedzinējos ar 2:3. Tomēr trešajā periodā, nepilnu divu minūšu laikā, latviešu hokejisti ielaida trīs ripas un cieta neveiksmi.

Ar vārtiem Latvijas komandas rindās izcēlās Darels Dukurs, Gustavs Ozoliņš, Roberts Cjunskis.

Latvijas vienības vārtu drošība spēles sākumā tika uzticēta Kārlim Mežsargam, taču viņu trešajā trešdaļā nomainīja Linards Lipskis.

Pasaules U-20 čempionāts elitē no 26. decembra līdz 5. janvārim norisināsies Kanādas pilsētās Halifaksā un Monktonā.

Latvijas U-20 hokeja valstsvienība pirms pasaules čempionāta Kanādā vēl aizvadīs vienu pārbaudes spēlei, 22. decembrī tiekoties ar Vāciju.

Latvijas izlase B apakšgrupā Halifaksā spēkosies ar ASV, Somiju, Šveici un Slovākiju.