Korpisalo nomaina Tarasovu "Blue Jackets" zaudējumā Čikāgā

Jonass Korpisalo
Jonass Korpisalo Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien saslimšanas dēļ nepiedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, toties laukumā devās viņa abi komandas biedri Kolumbusas "Blue Jackets" rindās Daņiils Tarasovs un Jonass Korpisalo.

"Blue Jackets" izbraukumā ar rezultātu 2:5 (0:2, 1:2, 1:1) atzina Čikāgas "Blackhawks" pārākumu.

Mača 24. minūtē, kad Tarasovs bija ielaidis četras ripas pēc 20 metieniem, viņa vietā stājās Korpisalo, kurš turpmākajā spēles gaitā tika galā ar 17 no 18 raidījumiem. Korpisalo šī bija pirmā spēle pēc divu nedēļu pārtraukuma.

Čikāgiešiem ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās komandas pamatvērtības Džonatans Tēvzs un Patriks Keins, kuri pagājušajā svētdienā aizvadīja savu 1000.maču kopā. Mājiniekiem vārtus guva arī Makss Domi, Andreass Atanasiu un Teilors Redišs.

Alekss Staloks "Blackhawks" vārtos tvēra 27 ripas un palīdzēja komandai pārtraukt 11 zaudējumu sēriju savās mājās.

"Blue Jackets" vienībai, kas piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas, ar precīziem metieniem atzīmējās Markuss Bjorks un Kirils Marčenko.

"Blue Jackets" ar 22 punktiem 33 mačos ieņem pēdējo, 16. vietu Austrumu konferencē, bet "Blackhawks" ar 20 punktiem 32 cīņās ir pēdējā, 16. Rietumos.

Kolumbusas vienība nākamo maču aizvadīs otrdien, kad mājās tiksies ar Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo "Sabres".