Neimaru soda par simulēšanu, Mbapē atnes PSG komandai uzvaru

Francijas futbola zvaigzne Kilians Mbapē
Francijas futbola zvaigzne Kilians Mbapē Foto: EPA/Scanpix

Pirmo oficiālo spēli pēc Pasaules kausa noslēguma trešdien aizvadīja futbola superzvaigznes Neimars un Kilians Mbapē, kuri devās laukumā Parīzes "Saint-Germain" komandas sastāvā Francijas čempionātā (Ligue 1).

PSG savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja "Strasbourg" komandu.

Mājiniekus mača 14. minūtē pēc Neimara rezultatīvas piespēles vadībā izvirzīja brazīliešu aizsargs Markinjušs.

51. minūtē bumba no Markinjuša nokļuva PSG vāros un rezultāts kļuva neizšķirts 1:1.

61. minūtē Neimars saņēma dzelteno kartīti un jau pēc minūtes tiesnesis viņam piešķīra arī sarkano kartīti par noteikumu pārkāpuma simulēšanu.

Līdz ar to Neimaram spēle bija beigusies un PSG komandai maču nācās turpināt 10 spēlētāju sastāvā.

Tomēr mača kompensācijas laikā mājiniekiem izdevās izraut uzvaru, kad Mbapē realizēja 11 metru soda sitienu 95. minūtē (90'+5).

Francijas čempionāta kopvērtējumā PSG ar 44 punktiem 16 mačos ir līdere, tuvāko sekotāju "Lens" (15 spēles) apsteidzot par astoņiem punktiem.

Savukārt "Strasbourg" ar 11 punktiem atrodas pirmspēdējā vietā 20 komandu konkurencē.

Mbapē ar 13 trāpījumiem ir sezonas labākais vārtu guvējs Francijas čempionātā. Otrais ar 11 vārtiem ir Neimars, kura kontā ir arī 10 rezultatīvas piespēles.

PSG šo maču aizvadīja bez Pasaules kausa ieguvēja Lionela Mesi, kurš komandas sastāvā atgriezīšoties pēc gadu mijas.