Video Girgensons skaisti gūst savus ceturtos vārtus šosezon NHL

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: Reuters/ScanPix

Zemgus Girgensons naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika guva savus ceturtos vārtus šosezon Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā.

Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" izbraukumā ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās Otavas "Senators".

Līdz ar to "Sabres" komandai pārtrūka sešu uzvaru sērija.

Girgensons otrajā periodā skaisti nomānīja vārtsargu un guva vārtus, tobrīd panākot neizšķirtu rezultātu 1:1.

Latvijas hokejists kopumā nospēlēja 15 minūtes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Vācijas hokejists Tims Šticle, kuram šosezon kopumā tagad ir 14 trāpījumi.

Savukārt savus pirmos vārtus NHL spēlētāja karjerā guva kanādiešu uzbrucējs Džeikobs Lučini.

Par mača pirmo jeb spilgtāko zvaigzni atzina "Senators" vārtsargu Antonu Forsbergu, kurš atvairīja 33 no 34 metieniem. Zviedrs nebija spēlējis kopš 18. decembra.

"Sabres" ar 38 punktiem 35 mačos ieņem piekto vietu Metropolitēna divīzijā, kur sestajā pozīcijā ierindojas "Senators" ar 37 punktiem 37 spēlēs.

28 gadus vecais Girgensons šosezon 34 spēlēs guvis četrus vārtus, atdevis sešas rezultatīvas piespēles un sakrājis lietderības koeficientu +2.