Ābola realizētais "bullītis" neglābj "Orebro" no zaudējuma Zviedrijas čempionāta mačā

Latviešu hokejists Rodrigo Ābols.
Latviešu hokejists Rodrigo Ābols. Foto: Orebro Hockey/Facebook.com

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols otrdien guva vārtus Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā, viņa un Riharda Mareņa pārstāvētajai "Orebro" komandai piedzīvojot zaudējumu.

Erebrū komanda savā laukumā ar rezultātu 4:5 (1:1, 1:0, 2:2, 0:1) papildlaikā zaudēja pērnā gada čempiones Kārlstades "Farjestad" hokejistiem.

Ābols vārtus guva trešā perioda otrajā minūtē, kad realizēja soda metienu, tobrīd panākdams 3:1. Latviešu uzbrucējs uz ledus pavadīja 19 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 57% iemetienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Marenis 13 minūtēs un 23 sekundēs izpildīja trīs metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un arī maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ābols šosezon 28 mačos guvis deviņus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles, bet Marenis līdzšinējās trīs SHL spēlēs ir bešā.

Ar 48 punktiem 29 mačos "Orebro" turnīra tabulā ieņem sesto vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.