Video Bruklina spēles izskaņā atspēlējas un pieveic "Warriors"

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā svētdien Bruklinas "Nets" viesos pēdējā ceturtdaļā atspēlēja 13 punktu deficītu un pieveica čempionvienību Goldensteitas "Warriors".

"Warriors" vēl nepilnas septiņas minūtes līdz mača beigām bija vadībā ar 106:93, tomēr atlikušajā laikā zaudēja ar 10:27, visā mačā piekāpjoties ar 116:120 (33:28, 39:32, 18:26, 26:34).

Uzvarētāju rindās Kairijs Ērvings guva 38 punktus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, kamēr karjeras rekordu rezultativitātē sasniedza Niks Klakstons, kurš guva 24 punktus, kuriem pievienoja arī 15 atlēkušās bumbas zem groziem un trīs bloķētus metienus.

Mājinieku rindās 26 punkti Stefana Karija rēķinā bet 20 punktus guva Džonatans Kuminga.

Patreizējie čempioni "Warriors" ar bilanci 23-24 atrodami vien desmitajā pozīcijā Rietumu konferencē, kamēr "Nets" ar 29 uzvarām un 17 zaudējumiem ir ceturtie Austrumos.

Zaudējumu savā laukumā svētdien piedzīvoja arī Rietumu konferences līdervienība Denveras "Nuggets", kas ar 99:101 (18:27, 29:25, 27:29, 25:20) piekāpās Oklahomasitijas "Thunder" komandai.

Uzvaru "Thunder" nodrošināja līdera Šeja Gildžesa-Aleksandra precīzais metiens 9,2 sekundes pirms finālsvilpes. Kopumā viņa rēķinā 34 punkti, kamēr otrs rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 18 punktiem bija Džošs Gidijs.

Mājinieku sastāvā septiņi spēlētāji guva vismaz desmit punktus, bet rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Džamals Marejs. Jau otro spēli pēc kārtas izlaida "Nuggets" līderis Nikola Jokičs un līdz ar šo maču pārtrūka denveriešu 16 uzvaru sērija savā laukumā.

Zaudējumu savā laukumā piedzīvoja arī Portlendas "Trail Blazers", kas ar 112:121 (26:33, 45:13, 20:40, 21:35) piekāpās Losandželosas "Lakers" vienībai.

Pēc divām ceturtdaļām "Trail Blazers" bija vadībā ar 25 punktu pārsvaru, taču spēles otrajā daļā dominēja "Lakers", jau trešajā ceturtdaļā samazinot mājinieku pārsvaru vien līdz pieciem punktiem, bet izskaņā svinot arī drošu uzvaru.

Rezultatīvākais "Lakers" sastāvā ar 37 punktiem bija Lebrons Džeimss, kura kontā arī 11 atlēkušās bumbas, bet ar 31+14 izcēlās Tomass Braients.

Mājinieku rindās 31 punktu guva Alfernijs Simonss, bet Damjans Lilards savā kontā ierakstīja 24 punktus un desmit rezultatīvas piespēles.

Tikmēr pie uzvaras savā laukumā tika Fīniksas "Suns" vienība, kuras rindās pēc septiņu spēļu izlaišanas traumas dēļ atgriezās Džordžs Pols. "Suns" savā laukumā ar 112:110 (32:18, 30:19, 25:35, 25:38) pārspēja Memfisas "Grizzlies" basketbolistus, bet Pols guva 22 punktus, atdeva 11 rezultatīvas piespēles un izcīnīja sešas bumbas zem groziem.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 24 punktiem bija Mikals Bridžess, bet viesu rindās 27 punktus guva Dža Morants, bet 24 - Dezmonts Beins.