Balinskim vārtu guvums zaudētā mačā pret Cibuļska komandu

Latvijas hokejists Uvis Jānis Balinskis
Latvijas hokejists Uvis Jānis Balinskis Foto: Marek Sekač (hcbilitygri.cz)

Latvijas aizsargs Uvis Jānis Balinskis otrdien guva vārtus Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē, kurā Balinska pārstāvētā Liberecas "Bīlī Tygrži" izbraukumā piekāpās Kladno "Rytīrži" ar aizsargu Oskaru Cibuļski sastāvā.

Kladno komanda ar Jaromīru Jāgru ierindā uzvarēja ar 3:2 (2:0, 0:1, 1:1), pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Balinskis spēles pēdējos vārtus guva 49.minūtē.

24 minūtēs un 36 sekundēs laukumā viņa kontā trīs metieni pa vārtiem un +/- rādītājs +1.

Mājinieku rindās Cibuļskis 21 minūtē un 28 sekundēs arī tika pie +/- rādītāja +1.

Uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā "Mlada Boleslav" mājās ar 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) pieveica "Olomouc".

Bičevskis 50.minūtē rezultatīvi piespēlēja trešo vārtu guvumā.

19 minūtēs un 53 sekundēs laukumā uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja sešos no 16 iemetieniem un spēli beidza ar +/- rādītāju +2.

Aizsargs Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices "Motor" izbraukumā ar 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) atzina Brno "Kometa" pārākumu.

Bindulis 19 minūtēs un septiņās sekundēs laukumā vienreiz meta pa vārtiem, bet Dzierkals laukumā bija 13 minūtes un 38 sekundes, abiem finišējot ar +/- rādītāju -1.

Zaudējumu piedzīvoja arī Tršinecas "Ocelārži" ar aizsargu Kārli Čuksti laukumā, savā laukumā ar 0:4 (0:0, 0:1, 0:4) piekāpjoties līdervienībai Pardubices "Dynamo".

Čukste 19 minūtēs un 18 sekundēs laukumā divreiz meta pa vārtiem.

Čehijas ekstralīgas komandu sastāvos ir 11 Latvijas hokejisti. Visaugstāk turnīra tabulā ir Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera", kas ar 83 punktiem 41 mačā atrodas otrajā vietā.