Video Mbapē gūst piecus vārtus Francijas kausa mačā

Francijas futbola zvaigzne Kilians Mbapē
Francijas futbola zvaigzne Kilians Mbapē Foto: AFP/Scanpix

Kilians Mbapē kļuvis par pirmo futbolistu, kurš Francijas kluba Parīzes "Saint-Germain" (PSG) sastāvā guvis piecus vārtus vienā spēlē.

PSG otrdien Francijas kausa izcīņas ceturtās kārtas mačā ar rezultātu 7:0 (4:0) pārspēja amatieru komandu "Pays de Cassel", kas ikdienā spēlē sestajā līgā.

Uzvarētāju labā 50 minūšu laikā Mbapē guva piecus vārtus. "Hat trick" jeb trīs vārtus Francijas futbolists guva 12 minūtēs pirmajā puslaikā.

Ar precīziem sitieniem Mbapē izcēlās 29., 34., 40., 56. un 79. minūtē. Vēl pa reizei vārtus guva Brazīlijas zvaigzne Neimars un spānis Karloss Solers.

Kopumā šosezon visos turnīros PSG sastāvā Mbapē guvis 25 vārtus 24 mačos. Savukārt kopumā karjerā Parīzes kluba rindās francūzim ir 196 precīzi sitieni.

Mbapē pietuvojies PSG kluba rekordam. Visvairāk vārtus guvis Urugvajas futbolists Edinsons Kavani, kura kontā ir 200 trāpījumi.

24 gadus vecais Mbapē kļuvis par pirmo futbolistu, kurš PSG komandā oficiālā spēlē guvis piecus vārtus.

Francijas kausa astotdaļfinālā 8. februārī PSG būs jātiekas ar "Marseille" komandu.