Bertāns, visticamāk, neatgriezīsies pirms NBA Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma

Dāvis Bertāns (pa kreisi)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns, visticamāk, neatgriezīsies laukumā pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma, sestdien paziņoja Dalasas "Mavericks" galvenais treneris Džeisons Kids.

Bertāns ikra muskuļa sastiepuma dēļ ceturtdien nepabeidza maču, kurā "Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 111:106 pārspēja Ņūorleānas "Pelicans".

"Viņš, visticamāk, nespēlēs līdz Visu zvaigžņu spēles pārtraukumam. Un pēc tam, kad pārtraukums būs beidzies, skatīsimies, kāda ir situācija," teica Kids.

Tādējādi sagaidāms, ka Bertāns izlaidīs vismaz septiņus mačus pēc kārtas. Pirmā spēle pēc pauzes "Mavericks" komandai būs 23.februārī mājās pret Bertāna savulaik pārstāvēto Sanantonio "Spurs".

Bertāns šajā sezonā 34 spēlēs vidēji 11 minūtēs guvis 4,1 punktu un izcīnījis 0,9 atlēkušās bumbas. Tālmetienus latvietis realizējis ar 38,1% precizitāti, kas ir labāk, nekā iepriekšējās trīs sezonās.

Dalasas vienība ar 28 uzvarām un 26neveiksmēm Rietumu konferencē ieņem sesto vietu.