Video ⟩ Briedis aizdevies uz Ukrainu: Tās ir drausmas, kas te notiek

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 32

Latvijas bokseris Mairis Briedis ir palīdzējis Kijivā nogādāt Latvijas humāno palīdzību Ukrainai, vēstīts Brieža "Facebook" kontā otrdien ievietotajā viņa un Kijivas mēra Vitālija Kličko kopīgajā videopaziņojumā.

"Lieliski, kad pie tevis brauc un palīdz. Esmu ļoti priecīgs, ka mums no Latvijas sūta humāno palīdzību. No Rīgas saņēmām autobusus," saka Kijivas mērs.

Kličko atzīmē, ka ir lieliski satikt vecos draugus.

Kličko jau agrāk ir teicis, ka viņa karjeras ziedu laikā Briedis ir bijis viens no labākajiem sparingpartneriem.

"Ļoti priecājos redzēt manu senu draugu Briedi, kurš ir atbraucis un atbalstījis Kijivu, Ukrainu un mūsu bērnus," viņš saka. "Un milzīgs paldies visiem tiem, kuri pārdzīvo par Ukrainu un atbalsta to, jo vienotība ar Ukrainu ir panākumu ķīla, atslēga miera atjaunošanai Ukrainā un Eiropā."

"Pēc Vitālija Kličko uzaicinājuma jau trīs dienas vēlāk bijām Kijivā," saka Briedis. "Ieraudzījām, kas te notiek, bijām Bučā un citās pilsētās. Tās ir drausmas."

"Tāpēc jābūt kopā ar ukraiņiem, jāpalīdz, un tikai tā var uzvarēt ļaunumu," teic latviešu bokseris.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Vitālijs Kličko, kurš smagsvaros kļuvis par pasaules čempionu boksā Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa padomes (WBC) un žurnāla "The Ring" versijās, Kijivas mērs ir kopš 2014.gada.

Briedis svara kategorijā līdz 90,71 kilogramam par pasaules čempionu ir kļuvis WBC, WBO, Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un "The Ring" versijās.

Krievija uzsāka atkārtoto iebrukumu Ukrainā 2022.gada 24.februārī. Tolaik Briedis izpelnījās asu kritiku par publiskiem izteikumiem, kuros mēģināja paust neitralitāti Krievijas uzsāktajā karā pret Ukrainu un atsacījās "nostāties kādā pusē".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 32

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu