Video Porziņģis "uguņo" no tālās distances un kaldina "Wizards" uzvaru

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Kristaps Porziņģis aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā atkārtoja savas karjeras rekordu, vienā spēlē trāpot astoņus tālmetienus.

Vašingtonas "Wizards" savā laukumā ar rezultātu 118:104 pārspēja Šarlotas "Hornets", pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Porziņģis nospēlēja 35 minūtes un guva 36 punktus (2p. 5/7, 3p. 8/14, soda metieni 2/3), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus.

Latvijas basketbolists otro reizi NBA spēlētāja karjerā vienā spēlē trāpīja astoņus tālmetienus. Liepājnieks pēdējos četros mačos trešo reizi guva vairāk par 30 punktiem.

18 punktus Porziņģis guva trešajā ceturtdaļā, kuru "Wizards" uzvarēja ar 27:15 un ieguva 12 punktu pārsvaru pirms spēles noslēdzošā nogriežņa (88:76).

"Wizards" sastāvā ar "double-double" izcēlās Deni Avdija, kurš guva 20 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, un Bredlijs Bīls, kurš iemeta 17 punktus un atdeva 10 rezultatīvas piespēles.

"Hornets" rindās Pīdžejs Vašingtonas guva 20 punktus, 19 pievienoja Terijs Rozjērs.

"Wizards" labāk nekā pretinieki uzbruka grozam no tālās distances - 15 no 37 (40,5%) pret 9 no 31 (29%), kā arī uzvarēja cīņā par atlēkušajām bumbām (52:40).

Austrumu konferences kopvērtējumā "Wizards" ar 25 uzvarām un 29 zaudējumiem ieņem 11. vietu, tikmēr "Hornets" ar bilanci 19-41 ierindojas pirmspēdējā jeb 14. pozīcijā.