Neilands finišē 19.vietā vienas dienas velobraucienā Spānijā

Krists Neilands
Krists Neilands Foto: Publicitātes foto

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands sestdien Spānijā vienas dienas sacensībās "Vuelta Ciclista a la Region de Murcia Costa Calida" (UCI kat.1.1) izcīnīja 19.vietu.

Riteņbraucēji mēroja 194,7 kilometrus, pārvarot trīs kategorizētos kāpumus un divus sprinta starpfinišus.

Uzvaru izcīnīja Lielbritānijas sportists Bens Tērners ("Ineos Grenadiers"), kurš distanci veica četrās stundās 24 minūtēs un 59 sekundēs.

Viņš finišu sasniedza kopā ar vēl 24 riteņbraucējiem, starp kuriem bija arī Neilands ("Israel - Premier Tech"). Latvijas riteņbraucējs par sasniegto rezultātu nopelnīja trīs UCI ranga punktus.

Otro vietu ieņēma Neilanda komandas biedrs austrālietis Saimons Klārks, bet labāko trijnieku noslēdza Beļģijas pārstāvis Jordi Mēuss ("BORA - hansgrohe").