Video ⟩ Porziņģim iespaidīga spēle "Wizards" zaudējumā

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Kristaps Porziņģis guva 34 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, bet tas neglāba viņa pārstāvēto Vašingtonas "Wizards" no zaudējuma.

"Wizards" basketbolisti ar 126:135 (29:39, 42:27, 35:27, 29:33) viesos piekāpās Goldensteitas "Warriors".

Jau pirmajā puslaikā Porziņģa kontā bija 18 punkti (no tiem 16 pirmajā ceturtdaļā). Viņš nerealizēja tikai vienu no septiņiem metieniem no spēles (1/1 tālmetieni, 5/5 soda metieni).

Mača otrajā nogrieznī Latvijas basketbola zvaigzne guva vēl 16 punktus, bet ar to bija par maz, lai sekmētu Vašingtonas vienības panākumu.

Porziņģis laukumā pavadīja 36 minūtes un 34 punktiem (1p. 8/8, 2p. 10/13, 3p. 2/3) pievienoja septiņas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, vienu bloķētu metienu. Viņš arī četrreiz kļūdījās, reizi pārkāpa noteikumus un maču noslēdza ar +/- rādītāju -14.

Šī Porziņģim šosezon bija jau 11. spēle, kurā viņš guva vismaz 30 punktus.

Bredlijs Bīls guva 33 punktus, Kendriks Nans pievienoja 13 punktus.

Bīls šajā spēlē sasniedza 15 000 gūto punktu atzīmi, kļūstot par otro basketbolistu, kam to izdevies paveikt "Wizards" franšīzes vēsturē.

Vašingtonai šajā mačā nācās iztikt bez Kaila Kuzmas.

Tikmēr uzvarētāju rindās Endrū Viginss izcēlās ar 29 punktiem, Klejs Tompsons ar 27, bet Kevons Lūnijs guva 13 punktus un savāca 13 bumbas zem groziem.

Traumas dēļ nespēlēja Stefans Karijs

Arī nākamo spēli "Wizards" aizvadīs izbraukumā, kad 15. februārī spēkiem mērosies ar Portlendas "Trail Blazers".

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā "Wizards" ar 56 spēlēs izcīnītām 26 uzvarām ieņem 10. pozīciju.