Video ⟩ Bļugera "Penguins" pārspēj "Sharks" hokejistus

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" vienība otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā viesos pārspēja Sanhosē "Sharks" komandu.

"Penguins" bija pārāki ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1), pie trim rezultativitātes punktiem tiekot Sidnijam Krosbijam un Rikardam Rakelam.

Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un 28 sekundes, no kurām divas minūtes un 18 sekundes spēlēja mazākumā. Latviešu uzbrucējs pa pretinieku vārtiem izpildīja vienu metienu, pieļāva divas kļūdas, uzvarēja trijos no 14 iemetieniem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Džeiks Gencels, ar 1+2 izcēlās Rakels, bet komandas kapteiņa Krosbija kontā trīs rezultatīvas piespēles. Viesu vārtsargs Keisijs Desmits atvairīja 38 no 39 metieniem.

"Sharks" rindās vienīgos vārtus guva Timo Maiers.

Pitsburgas klubs 53 spēlēs izcīnījis 63 punktus, kas NHL Austrumu konferencē dod septīto pozīciju, kamēr "Sharks" ar 45 punktiem 55 mačos ir 13.pozīcijā Rietumos.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs piektdien, kad viesos tiksies ar Ņujorkas "Islanders" hokejistiem.

Nākamo maču "Penguins" aizvadīs piektdien, kad izbraukumā tiksies ar Anaheimas "Ducks" hokejistiem.