Pasečņika un Kuruca komandām mainīgas sekmes Francijas kausā

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks
Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks Foto: Boulogne-Levallois Metropolitans 92/Twitter

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks trešdien Francijas kausa mačā izcēlās ar pieciem punktiem, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Levaluā Perē "Metropolitans 92" no neveiksmes astotdaļfinālā.

"Metropolitans 92" izbraukumā ar rezultātu 76:107 (17:29, 21:29, 21:27, 17:22) piekāpās Eirolīgas vienībai "Monaco".

Pasečņiks laukumā bija 17 minūtes, kuru laikā grozā meta divus no četriem divu punktu metieniem un vienu no četriem soda metieniem, sakrājot piecus punktus. Viņš arī atzīmējās statistikā ar vienu atlēkušo bumbu, vienu rezultatīvu piespēli, vienu pārtvertu bumbu, trīs piezīmēm, diviem izprovocētiem sodiem, noslēdzot maču ar +/- rādītāju -9 un efektivitātes koeficientu trīs.

Viesu rindās ar "double-double" izcēlās Viktors Vembanjamā, kurš tika pie 13 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, kamēr pretinieku rindās rezultatīvākais ar 18 gūtajiem punktiem bija Maiks Džeimss.

Abas vienības Francijas kausa izcīņā iesaistījās astotdaļfinālā.

Citā mačā, Rodionam Kurucam paliekot ārpus pieteikuma spēlei, "Strasbourg" savā laukumā ar rezultātu 101:83 (25:24, 31:20, 26:17, 19:22) uzvarēja "Boulazac", nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā.

Pērn Francijas kausa finālā triumfēja Po "Elan Bearnais".