Foto Latvija gatava uzņemt WRC posmu. Prezentācijas pasākums Rīgas cirkā (1)

LETA
CopyDraugiem X Whatsapp

Latvija ir izpildījusi visus tai izvirzītos priekšnoteikumus, lai nākamgad uzņemtu pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu.

Tādējādi posma rīkotāja "RA Events" var turpināt darbu pie 2024.gada WRC posma "Tet Rally Latvia" sarīkošanas.

Pasaules rallija čempionāta 2024.gada kalendārs vēl jāapstiprina Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Pasaules motoru sportu padomē (WMSC).

WRC Latvijas posma norise paredzēta plašā valsts teritorijā - no Liepājas līdz pat Latvijas galvaspilsētai Rīgai. Lai sarīkotu WRC standartiem atbilstošu sportisko distanci, kas ātrumposmos vien sasniedz 300 kilometru garumu, sacensību maršruts dalībniekus un skatītājus vedīs cauri arī Talsu, Kuldīgas, Tukuma un Dienvidkurzemes novadam.

Kā atzīmēja FIA pasaules rallija čempionāta rīkotājkompānijas "WRC Promoter" pārstāvis Peters Tūls, čempionātam, kura norises, pateicoties 50 raidsabiedrībām, iespējams vērot vairāk nekā 150 valstīs, tieši Baltijas reģions uzskatāmas par visa čempionāta stratēģiskas nozīmes tirgu, un WRC posma sarīkošanas uzticēšana Latvijai uzskatāma par vienlaicīgi gan augstu iepriekš paveiktā novērtējumu, gan augstu uzticības kredītu.

"Viens no "WRC Promoter" ilgtermiņa mērķiem bijis nodrošināt iespēju kādam no ERC posmiem tikt iekļautam arī WRC kalendārā. Ņemot vērā, ka mūsu pārraudzībā šobrīd atrodas abi šie čempionāti, mums ir unikāla iespēja novērtēt visus šos posmus un sniegt nepieciešamo atbalstu, ja kādā no rallijiem saredzam turpmākas izaugsmes potenciālu un iespēju tam kļūt par pastāvīgu WRC daļu," "RA Events" paziņojumā citēts Tūla teiktais.

WRC posms Latvijā tiks rīkots pirmo reizi vēsturē.

Komentāri (1)CopyDraugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu