Daugaviņš gūst vārtus trešajā spēlē pēc kārtas

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš
Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš Foto: Iserlohn Roosters/Twitter

Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien guva vārtus Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē, bet neglāba Izerlonas "Roosters" komandu no zaudējuma.

"Roosters" izbraukumā ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Frankfurtes "Lowen", kas ir tiešā konkurente cīņā par vietu pirmajā desmitniekā jeb "play-off" zonā.

Latvijas hokejists guva vārtus trešajā spēlē pēc kārtas, taču "Roosters" komanda piedzīvoja trešo zaudējumu pēdējos trīs mačos.

Daugaviņš nepilnas divas minūtes pirms pirmā perioda beigām nonāca viens pret pretinieku vārtsargu un panāca 1:1. Šajā cīņā viņš uz ledus bija 18 minūtes un desmit sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Šosezon Daugaviņš 52 spēlēs guvis 21 vārtus un atdevis 24 rezultatīvas piespēles.

Mika Indraša pārstāvētā Švenningenes "Wild Wings" ar 71 punktu 50 cīņās turnīra tabulā ieņem 11.vietu, bet "Roosters" ar 70 punktiem 52 spēlēs ierindojas pozīciju zemāk 15 komandu konkurencē.