Ābols ierindojas Zviedrijas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju Top 10

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols (pa labi)
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols (pa labi) Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā, taču viņa un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" komanda piedzīvoja zaudējumu.

Erebrū hokejisti mājās ar rezultātu 3:4 (1:2, 1:0, 1:2) zaudēja Malmes "Redhawks" vienībai.

Ābols mača otrajā minūtē palīdzēja panākt 1:0, šajā spēlē uz ledus pavadot 14 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja astoņos no 11 iemetieniem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Marenis, spēlējot septiņas minūtes un 32 sekundes, arī vienreiz meta pa vārtiem un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ābols šosezon 44 mačos atzīmējies ar 17 gūtiem vārtiem un 19 rezultatīvām piespēlēm, bet Marenim 12 spēlēs nav izdevies tikt pie rezultativitātes punktiem.

Patlaban ar 36 punktiem Ābols ierindojas 10. vietā SHL šīs sezonas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Ar 72 punktiem 45 mačos "Orebro" turnīra tabulā ieņem sesto vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.