Ābols uzlabo savu pozīciju SHL rezultatīvāko spēlētāju sarakstā

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā, taču viņa un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" komanda piedzīvoja zaudējumu izbraukumā.

Erebrū hokejisti viesos ar 2:3 (0:0, 1:3, 1:0) zaudēja Jenšēpingas HV71 vienībai.

Ābols 22.minūtē vairākumā palīdzēja Matiasam Bromem panākt 1:0, bet 47.minūtē guva pēdējos vārtus mačā, panākot 2:3.

Ābols 20 minūtēs un piecās sekundēs uz ledus vārtus guva ar vienīgo metienu, uzvarēja 14 no 21 iemetiena un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Marenis, spēlējot deviņas minūtes un četras sekundes, divreiz meta pa vārtiem un divreiz izcēlās ar spēka paņēmienu.

Ābols šosezon 45 mačos atzīmējies ar 18 gūtiem vārtiem un 20 rezultatīvām piespēlēm, bet Marenim 13 spēlēs nav izdevies tikt pie rezultativitātes punktiem.

Sezonas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Ābols ar 38 punktiem pakāpies no 10. vietas uz astoto pozīciju.

Ar 72 punktiem 46 mačos "Orebro" turnīra tabulā ieņem sesto vietu 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.