Video ⟩ "Knicks" basketbolisti turpina uzvaru sēriju NBA čempionātā

Ņujorkas "Knicks" komanda pirmdien izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), kamēr Bostonas "Celtics" pēc zaudējuma atvadījās no līderpozīcijas līgā.

"Knicks" bostoniešus savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 109:94 (27:15, 33:31, 28:29, 21:19).

Ņujorkiešiem pa 23 punktiem guva Džūliuss Rendls un Imanuels Kviklijs, bet 17 punktus pievienoja Džeilens Bransons.

Pretinieku rindās Džeisons Teitums realizēja sešus no 18 metieniem un guva 14 punktus, izcīnīja septiņas bumbas un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, maču noslēdzot ceturtajā ceturtdaļā, kad pēc otrās tehniskās piezīmes tika izraidīts no spēles. Rezultatīvākais bija Malkolms Brogdons, kurš guva 22 punktus, bet Markuss Smārts pievienoja 19 punktus.

Bostonieši realizēja tikai divus no saviem pirmajiem 22 tālmetieniem.

Pēc "Celtics" neveiksmes par līgas līderis kļuvusi 17 uzvaras pēc kārtas izcīnījusī Milvoki "Bucks" komanda.

Citā mačā Lamelo Bols guva labās kājas potītes lūzumu, kamēr viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" Austrumu konferences pastarīšu cīņā mājās uzvarēja Detroitas "Pistons" ar rezultātu 117:106 (41:21, 24:25, 27:30, 25:30).

Bols šajā mačā realizēja sešus no septiņiem "trejačiem", cīņu pabeidzot ar 18 punktiem. Rezultatīvākais bija Terijs Rozaiers, kurš guva 22 punktus, Gordonam Heivordam bija 19 punkti, bet debitantam Markam Viljamsam - 15 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

"Pistons" komandā savu labāko spēli pēc maiņas aizvadīja Džeimss Vaismans, kurš guva 23 punktus, tikpat pievienoja Hamidu Djallo, bet 21 punkts un 12 bumbas zem groziem bija Mārvinam Beglijam.

Vēl pirmdien teicamu sniegumu demonstrēja Džimijs Batlers, kurš palīdzēja Maiami "Heat" izbraukumā ar 101:99 (28:22, 30:28, 26:30, 17:19) pārspēt Filadelfijas "76ers".

Batlers šajā duelī guva 23 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, kā arī izcēlās ar akrobātiski izpildītu metienu priekšpēdējā minūtē.

Mājiniekiem 27 punkti un 12 atlēkušās bumbas bija Džoelam Embīdam, bet 20 punktus guva un 12 rezultatīvas piespēles atdeva Džeimss Hārdens.

Citā spēlē pēdējās minūtēs trīs svarīgus metienus realizēja Paolo Bankero, kurš sekmēja Orlando "Magic" uzvaru viesos pār Ņūorleānas "Pelicans" - 101:93 (36:25, 14:24, 29:25, 22:19). Bankero šajā mačā guva 29 punktus, bet pretinieku rindās rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Brendons Ingrems.

Regulārajā čempionātā komandas katra aizvadīs 82 spēles, šobrīd tām sasniedzot turnīra pēdējo ceturksni.