Brāļi Šici piedalīsies Latvijas čempionātā

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Andris un Juris Šici
Andris un Juris Šici Foto: Mareks Gaļinovskis

​Latvijas čempionātā kamaniņu sportā nedēļas nogalē Siguldas Bosbsleja un kamaniņu trasē startēs arī brāļi Juris un Andris Šici, ziņo Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Latvijas čempionātam, kas notiks piektdien un sestdien, pieteikušies 102 sportisti, tai skaitā Latvijas visu laiku titulētākais duets Andris Šics/Juris Šics.

Latvijas čempionāts un Latvijas junioru un jaunatnes meistarsacīkstes šonedēļ kamaniņu braucējiem būs pēdējās sacensības šajā sezonā.

Par godalgām cīnīsies visi Latvijas izlases atlēti - Gints Bērziņš, Kristers Aparjods, Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa, Kendija Aparjode, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Anda Upīte/Sanija Ozoliņa.

Piektdien no plkst. 15 līdz plkst. 19 norisināsies oficiālie treniņbraucieni, bet sestdien no plkst. 9 kamaniņu braucēji cīnīsies par godalgām.

Medaļas tiks sadalītas četrās pieaugušo, četrās junioru, četrās jauniešu A grupas, trijās jauniešu B grupas (vīrieši, sievietes un vīriešu divnieki) klasēs, kā arī jauniešu C grupas meiteņu un zēnu sacensībās.

Plkst. 13.45 sacensības tiks noslēgtas ar apbalvošanas ceremoniju.

Pagājušajā gadā pieaugušajiem par čempioniem kļuva Kristers Aparjods, Elīza Tīruma un divnieks Andris un Juris Šici.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu