OHL izslēgšanas spēles ar uzvarām sāk "Mogo"/LSPA un "Prizma"

"Mogo"/LSPA komanda
"Mogo"/LSPA komanda Foto: Guntis Lazdāns

Regulārā čempionāta uzvarētāja "Mogo"/LSPA un ceturtās vietas ieguvēja Rīgas "Prizma" trešdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) "play-off" turnīru sāka ar panākumiem.

"Mogo"/LSPA savā laukumā ar rezultātu 7:1 (4:0, 2:1, 1:0) pārliecinoši uzvarēja Viļņas "Hockey Punks", sērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Spēles pirmajās 20 minūtēs Viļņas vienības vārtsargu pārspēja Reinis Mārtiņš Lejnieks, Gustavs Bergs, Toms Opelts un Artūrs Ozoliņš, izvirzot vadībā mājiniekus ar 4:0.

Otrā perioda pirmajā pusē Tads Kumeļausks guva vienīgos "Hockey Punks" vārtus šajā mačā un atlikušajā spēles daļā "Mogo"/LSPA hokejisti raidīja vēl trīs ripas viesu vārtos, precīzam esot Ņikitam Ļaščenko un divas reizes izceļoties Patrikam Trasūnam.

"Mogo"/LSPA vārtsargs Henrijs Ančs tika galā ar deviņiem no desmit pretinieku metieniem, kamēr pretinieku rindās Artūrs Pavļukovs atvairīja 58 ripas.

Savukārt "Prizma" mājas spēlē ar rezultātu 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) pārspēja Hokeja skolu "Rīga" (HS "Rīga"), sērijā panākot 1-0.

Pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Jānis Bullītis un Krists Retenais. Otrajā periodā pirmos "Prizmas" vārtus guva Emīls Ezītis, bet noslēdzošajā trešdaļā HS "Rīga" vārtsargu pārspēja Edijs Brahmanis un Kristaps Millers, kaldinot mājinieku panākumu.

"Prizmas" vārtos Jānis Auziņš tika galā ar 15 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Aksels Ozols atvairīja 35 ripas.

Pārējos divos "play-off" dueļos, kuros pirmās spēles tiks aizvadītas ceturtdien, Rīgas "Dinamo" stāsies pretī Kauņas "City", bet "Zemgale"/LLU spēkosies ar Elektrēnu "Energija".

OHL "play-off" iekļuva turnīra astoņas no deviņām regulārajā čempionātā startējušajām vienībām. Sezona noslēgusies jau "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga" hokejistiem, kuri ierindojās devītajā vietā.

2021./2022. gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".