Girgensona pārstāvētā "Sabres" uzvar NHL spēlē

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AP/LETA

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien savā laukumā svinēja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā.

Bufalo "Sabres" mājās pieveica Tampabejas "Lightning" ar 5:3 (1:1, 3:0, 1:2).

Girgensons šajā mačā laukumā bijā 11 minūtes un 36 sekundes, no kurām trīs minūtes un desmit sekundes spēlēja mazākumā. Viņš statistikā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, vienu zaudētu ripu un vienu uzvarētu iemetienu.

Pēc tam, kad Breidens Points 14.minūtē vairākumā izvirzīja vadībā "zibeņus", mājinieki guva piecus vārtus, pēdējās trešdaļas 53.sekundē panākot 5:2.

Vārtus mājiniekiem guva Teidžs Tompsons vairākumā, Vinnijs Hinostroza, Taisons Džosts mazākumā, Džeks Kvinns un džefs Skiners vairākumā.

Viesiem vārtus guva arī Niks Perbikss un aleksandrs Kilorns mazākumā.

Mājinieku vārtos Eriks Komrijs atvairīja 33 metienus.

Bufalo vienība, kas nākamo maču aizvadīs pirmdien savā laukumā ar Edmontonas "Oilers", ar 68 izcīnītiem punktiem 61 mačā Austrumu konferencā atrodas devītajā vietā, bet "Lightning" ar 79 punktiem 62 spēlēs ir piektā.