Rīgas "Dinamo" izglābjas no kauna un turpina sezonu

Rīgas "Dinamo" kapteinis Georgijs Pujacs.

Rīgas "Dinamo" piektdien "Optibet" hokeja līgā (OHL) iekļuva pusfinālā, Kirilam Tambijevam realizējot divus pēcspēles metienus.

Rīdzinieki mājās ar 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0) uzveica Kauņas "City" hokejistus, sērijā līdz trijām uzvarām svinot panākumu ar 3-2.

24. minūtē rīdziniekus vadībā izvirzīja Miķelis Rēdlihs, bet 28.minūtē mazākumā rezultātu izlīdzināja Povils Verenis. 65 sekundes vēlāk Kristiāns Zelts atjaunoja vadību Rīgas komandai - 2:1. Savukārt 48. minūtē Egidijus Binkulis panāca izlīdzinājumu - 2:2.

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu trešajā sērijā viesus vadībā izvirzīja Aurims Gaidausks.

Tambijevs ar diviem precīziem metieniem piektajā un sestajā sērijā ļāva rīdziniekiem izraut uzvaru.

Tambijevs sakrāja divus (1+1) rezultativitātes punktus, bet viesiem divas rezultatīvas piespēles Kosta Guseva kontā.

Vārtos uzvarētājiem Rūdolfs Gusts Lazdiņš atvairīja 28 no 30 metieniem, bet viesiem Demids Jeremejevs 65 minūšu laikā atvairīja 44 no 46 metieniem.

Pusfinālā jau iepriekš bija iekļuvušas Rīgas komandas "Mogo"/LSPA un "Prizma", kā arī Jelgavas "Zemgale"/LLU.

OHL "play-off" turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām. Sezona jau noslēgusies "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga" hokejistiem, kuri ierindojās devītajā vietā.

2021./2022. gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".