Balinskim rezultatīva piespēle Čehijas ekstralīgas "play-off" mačā

Latvijas hokejists Uvis Jānis Balinskis
Latvijas hokejists Uvis Jānis Balinskis Foto: Marek Sekač (hcbilitygri.cz)

Latvijas aizsargs Uvis Jānis Balinskis svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas izslēgšanas turnīra pirmās kārtas mačā.

Latvieša pārstāvētā Liberecas "Bīlī Tygrži" viesos ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Plzeņas "Škoda" komandai, kas sērijā līdz trīs uzvarām panāca 2-2.

Balinskis otrā perioda vidū pielika roku uzbrukumā, kurā viesi vairākumā panāca 1:1. Latviešu hokejists šajā duelī uz ledus pavadīja 25 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Ceturtdaļfinālā šī pāra uzvarētāja tiksies ar Pardubices "Dynamo".

Tikmēr sezonu noslēgusi Māra Bičevska pārstāvētā "Mlada Boleslav", kas ar 1:5 (0:2, 0:2, 1:1) atzina Brno "Kometa" pārākumu, sēriju zaudējot ar 1-3. Bičevskim šajā cīņā 16 minūtēs un divās sekundēs trīs metieni pa vārtiem, viens spēka paņēmiens, uzvarēti desmit no 17 iemetieniem un negatīva lietderība -3.